YAng Tai Chi qigong

Letni Obóz Tai Chi – Nagórzyce 2018

Obóz Tai Chi/Qigong nad Zalewem Sulejowskim
11-18 sierpnia 2018,Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Nagórzyce”

 

Potrzebujesz regeneracji, oderwania się od codzienności, inspiracji do działania?

 

Dołącz do nas na 8 dni energetycznej przygody.  

 

 Podczas naszego letniego obozu Tai Chi będziemy gościć wyjątkową kadrę, bardzo doświadczonych i cenionych instruktorów.
   Wakacje z Tai Chi, to niebywała okazja do codziennych treningów przez 8 dni po przynajmniej 5,5 godzin dziennie.
 Dodatkowo dla chętnych będą prowadzone sesje medytacji, technik oddechowych, jogi oraz inne ciekawe warsztaty.

Powyżej szczegółowy program obozu. 
Jeśli jest dla Ciebie słabo widoczny, można poprawić widoczność znaczkiem “+” na ramce nad i pod obrazem.

 

Wykonywane ćwiczenia będą dostępne dla każdego.

Zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć, rozwinąć oraz utrwalić dotychczasową praktykę Tai Chi oraz Qigong.

 
Poza treningami przygotujemy dla Was wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy. 
 
 

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkich chętnych – instruktorzy będą prowadzić warsztaty w grupach podzielonych ze względu na poziom zaawansowania oraz Wasze indywidualne zainteresowania i potrzeby. Stworzymy także grupę zupełnie początkującą, dla osób które chcą rozpocząć z nami naukę podczas wakacji.
 

W PROGRAMIE

Podstawowe treningi będą odbywać się 2 x dziennie po blisko 3 godziny. Dodatkowo dla chętnych będą prowadzone poranne sesje i ciekawe warsztaty z tematów, które nie są przedmiotem naszej codziennej praktyki w roku szkolnym.
W programie wyjątkowe tematy: Tai Chi Chuan stylu Yang, 28 ruchowa forma Wudang Tai Chi (początkujący), Wachlarz Tai Chi (zaawansowani), medytacja, pandykulacja, ćwiczenia somatyczne, trening powięziowy, ćwiczenia oddechowe, dodatkowo Pchające Dłonie, Kij Tai Chi, Miecz Tai Chi, Qin Na, elementy Jogi.

Poza treningami ciekawe wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy.

 

MIEJSCE POBYTU

 
Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy – ” Nagórzyce” dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami głównie 2- osobowymi, każdy z własną łazienką. Ośrodek położony jest w malowniczym lesie nad Zalewem Sulejowskim. Piękna okolica, obcowanie z naturą, świeże powietrze sprzyjają głębokiemu odprężeniu i aktywnemu wypoczynkowi oraz pozwalają oderwać się od miejskiego zgiełku. 
Obóz Tai Chi Nagórzyce 2018
 

CENA WYJAZDU

 
 1400 zł pokoje 2-,3-osobowe (zostało 5 miejsc)
 
1900 zł pokój jednoosobowy (Na ten moment brak miejsc w tej opcji. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, wypełnij formularz zgłoszeniowy i nie opłacaj zaliczki, poinformujemy Cię jeśli zwolni się jakieś miejsce.)
 
 
Udostępniamy także 8 miejsc w wersji skróconej – 4 dni
 
Pierwszy termin: 11-14 sierpnia 
Drugi termin: 15-18 sierpnia (Na ten moment brak miejsc w tej opcji. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, wypełnij formularz zgłoszeniowy i nie opłacaj zaliczki, poinformujemy Cię jeśli zwolni się jakieś miejsce.).
 
800 zł pokoje 2-,3-osobowe.
1050   – pokój 1 – osobowy (Na ten moment brak miejsc w tej opcji. Jeśli jesteś zainteresowany/-a, wypełnij formularz zgłoszeniowy i nie opłacaj zaliczki, poinformujemy Cię jeśli zwolni się jakieś miejsce.)
 

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie; wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja); wszystkie zajęcia przewidziane w programu obozu;  
 

ZGŁOSZENIA

Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz zgłoszenia  i wpłacając (w ciągu pięciu dni roboczych) zaliczkę w wysokości 300 zł lub całą kwotę. W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. W przypadku wpłaty zaliczki pozostałą kwotę prosimy uregulować nie później niż do końca lipca. Zaliczka jest bezzwrotna.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany kadry i programu obozu powstałych z przyczyn niezależnych.

DOJAZD

We własnym zakresie. Adres:

Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy “NAGÓRZYCE”

Swolszewice Małe ul. Leśna 1 97-213 Smardzewice

 
Prosimy o informację jeżeli ktoś z Was ma wolne miejsce w samochodzie oraz osoby, które nie mają transportu – pomożemy w zorganizowaniu dojazdu.
 
Pokoje można zajmować od godziny 12:00, pierwszy trening rozpoczynamy o godzinie 16:00.
W dniu wyjazdu przewidziane są treningi przedpołudniowe i lunch o godzinie 13:30

 

Zaprosiliśmy sprawdzoną kadrę doświadczonych instruktorów:

instruktor tai chi i chi kung warszawaRadosław Węglarz – założyciel Łódzkiej Szkoły Tai Chi, główny organizator obozu. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki Tai Chi Chuan ucząc się od najbardziej doświadczonych mistrzów i instruktorów Tai Chi.
Tegoroczne Wakacje z Tai Chi, to trzynasty obóz Tai Chi/Qigong przez niego organizowany.

 

Mariusz Sroczyński instruktor Tai chi, qigongMariusz Sroczyński (Tai Chi Warszawa)– jeden z najbardziej znanych i cenionych instruktorów Tai Chi w Polsce, dyrektor TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego w Warszawie. Od 25 lat zajmuje się Tai Chi i Chi Kung, a sztukami walki jeszcze dłużej. Uczył się u największych mistrzów stylu Yang, Chen, Wu, Hulei, I-Liq Chuan, Wudang oraz Chi Kung.

Instruktor Tai Chi Joshua Craig neigongJoshua Craig (USA)– prowadzi w Nowym Jorku szkołę systemu I-Liq Chuan. Organizuje seminaria z mistrzami różnych stylów wewnętrznych, a  sam często podróżuje po Europie prowadząc szkolenia m.in. w Norwegii, Anglii, Holandii, Niemczech i Polsce.

 

tomek nowakowski taiji qigong joga

Tomek Nowakowski – przez większość swego życia podróżował po świecie ucząc się i praktykując u największych Mistrzów Tai Chi, Qigong, Jogi i innych sztuk wewnętrznych, prowadził szkołę Tai Chi w USA.

 

anastazja nowakowska joga łódź

Anastazja Nowakowska (Kurdina) – pochodzi z Ukrainy. Po kilku latach nauki jogi wyjechała do Indii, które stały się jej drugim domem. Praktykowała pod okiem wielu cenionych hinduskich mistrzów i nauczycieli. W Riszikeszu (światowej stolicy jogi) otworzyła szkołę Himalayan Yoga Academy.

 

 FILM

Filmy z naszych wcześniejszych obozów Tai Chi:
 
 
 

GALERIA

 

Opinie uczestników naszych obozów Tai Chi z poprzednich lat:

 
“Radku,
 
Twój obóz Tai Chi to najlepsze, co mogłam zrobić dla siebie w te wakacje. Dziękuję. 
 
KSz”
 
“Cześć,
 
To niesamowite doświadczenie spotkać tyle cudownych i pozytywnych osób w jednym miejscu. Przed wyjazdem obawiałam się, jak odnajdę się w nowym towarzystwie i takiej formule ćwiczeń… Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja.
 
Dziękuję i do zobaczenie za rok:-)
 
JW”
 
“Radku,
 
Dziękuję za wysiłek w zorganizowaniu obozu. Genialne 8 dni.
 
AK”
 
“Radku,
 
Bardzo dziękuję za kolejny udany obóz Tai Chi. Tym razem szczególny, bo w okrągłą rocznicę łódzkiej szkoły.
 
Jak każdego roku wracam z ogromem nowych informacji i ćwiczeń, bez których codzienny trening taiji byłby zdecydowanie uboższy.
 
Świetna organizacja i troska o każdy szczegół sprawiła, że wszyscy mogliśmy znaleźć coś dla siebie bez względu na poziom zaawansowania i dobrze się bawić.
Niesamowite grono instruktorów pokazało nam jak szeroki jest zakres możliwości naszego ciała i pozwoliło na poszerzenie wiedzy nie tylko z zakresu tai chi, ale i wiele wiele więcej.
Muszę jeszcze raz pochwalić sposób rozplanowania treningów, który sprawił, że nie odczuwałam bólu ani zakwasów w mięśniach. Rozpoczynając od porannych ćwiczeń oczyszczających organizm przez bardziej wymagające po wieczorne rozciąganie i rozluźnianie ciała.
 
Rosnąca liczba uczestników pokazuje jak prężnie rozwija się Twoja szkoła, jak wiele osób zachęcasz do aktywnego i zdrowego spędzania czasu. Oby kolejne 5 lat było tak samo owocne jak te. Twoja otwartość na różnorodne metody dbania o ciało i umysł, wprowadzanie ich do codziennych treningów sprawia, że na sali nigdy nie jest nudno. :)
 
Jeszcze raz dziękuję za możliwość spędzenia tych kilku dni z ciekawymi osobami w miłej atmosferze.
Z niecierpliwością czekam na kolejny obóz Tai Chi.
MJ”
 
“Cześć Radek,
 
Chciałam Wam bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas i pogratulować organizacji obozu. Bardzo wysoki poziom w każdym aspekcie.
AK”


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

INFORMACJE  Tel. 503501259 (Radek), e-mail: info@taichi-lodz.pl

>>ZGŁOSZENIA<<

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.