Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai chi 10/04/2017

Ważne informacje na najbliższe tygodnie:

1. 25 kwietnia odbędzie się warsztat Wudang Tai chi z Mistrzem Zhou Xuan Yun. Przypominamy, że zapisy trwają do 19 kwietnia. Uruchomiliśmy tez możliwość zgłaszania się przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Opłaty można uiszczać bezpośrednio przed warsztatem.

2. Przypominamy, że ze względu na okres świąteczny 14 (piątek) i 17 kwietnia (poniedziałek) nie będzie zajęć w naszej szkole!

3. 29 kwietnia (sobota) obchodzić będziemy Światowy Dzień Tai Chi i Qigong. Tego dnia o 10:00 na całym świecie odbywają się otwarte treningi Tai Chi. Nasza szkoła już od kilku lat regularnie uczestniczy w tym wydarzeniu. Niedługo podamy Wam dokładne informacje gdzie będziemy ćwiczyć w tym roku.

4. Znany jest już termin i miejsce w którym odbędzie się nasz tegoroczny Letni Obóz Tai Chi. Zarezerwujcie sobie od 17 do 24 sierpnia. W tym roku spotykamy się w Wólce Milanowskiej – niewielkiej wiosce u stóp Łysej Góry. Na ten moment możemy już powiedzieć, że jednym z instruktorów będzie Josh Craig – Kanadyjczyk, który prowadzi swoją szkołę w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji podamy wkrótce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.